NASZE PRZEDSZKOLE

Przedszkole PTASIE RADIO rozpoczęło swą działalność od

2 września 2019 roku.

Powstało z myślą o dzieciach i dla dzieci. Mieści się  w przestronnym, nowoczesnym budynku. Duże, kolorowe sale z dostępem do węzłów sanitarnych wyposażone są w zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku, potrzeb oraz możliwości naszych przedszkolaków. 

Przedszkole jest wyposażone w szatnię  i zaplecze kuchenne, dzięki któremu możliwe jest przygotowywanie pierwszego i drugiego śniadania, a także wydawanie obiadów przygotowywanych i dowożonych przez firmę cateringową.  Ogrodzony, bezpieczny plac zabaw wyposażony w piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawki i inne urządzenia gwarantuje świetną zabawę przez cały rok.

NASZA KADRA

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewniać będzie edukację i bezpieczeństwo przedszkolaków.

Nauczyciele zapewniają wszechstronny rozwój swoich przedszkolaków zgodnie z ich potencjałem i możliwościami. W przedszkolu dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia z języka angielskiego, rytmiki oraz gimnastyki korekcyjnej.

Dzieci mają możliwość w razie zaistniałej potrzeby otrzymania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, profilaktyki i terapii logopedycznej. Praca dydaktyczna uatrakcyjniana jest poprzez warsztaty plastyczne, spektakle teatralne, koncerty muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi i wycieczki.

NASZA LOKALIZACJA

Dogodny dojazd do przedszkola, a także bezpośrednie sąsiedztwo szkoły i budynków mieszkalnych zapewnia bezpieczne, spokojne warunki do owocnego procesu dydaktycznego i dobrej zabawy.